Amazon передав майже 5 000 цифрових пристроїв для українських школярів

Amazon передав майже 5 000 цифрових пристроїв для українських школярів Фото 18.03.2024 17:43 Укрінформ Компанія Amazon передала Україні майже 5 000 цифрових пристрої та ще близько 700 гаджетів очікується у межах ініціативи «Коаліція девайсів».

Про це повідомляє Міністерство освіти та науки, передає Укрінформ.

"Наприкінці минулого року компанія Amazon передала Україні майже 5 000 цифрових пристроїв, долучившись до проєкту Digital Europe. Нині в межах ініціативи «Коаліція девайсів» очікується передання ще приблизно 700 гаджетів. За сприяння МОН, Мінцифри та Фундації Олени Зеленської всі девайси, серед яких планшети й електронні книги, будуть розподілені в десяти областях зі змішаним і дистанційним форматом навчання", – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у МОН, найбільше гаджетів отримають школярі і школярки Харківської, Запорізької, Херсонської та Донецької областей, де діти здобувають знання лише дистанційно.

Наразі, за даними МОН, Україна отримала загалом 166 510 цифрових пристроїв, які були розподілені у 1207 закладів освіти. Залишкова потреба у пристроях становить 346 898 для учнів та 67 923 для вчителів.

Amazon Школа Україна Гаджети Планшет

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *