Уперше за два місяці. Інтер Маямі з Кривцовим і без Мессі програв у матчі MLS — відео

Фото — з відкритих джерел

У виїзному поєдинку MLS Інтер Маямі поступився Атланті Юнайтед з рахунком – 2:5. Для Інтера ця поразка стала першою після переходу Ліонеля Мессі в команду.

Джерело: Flashscore.ua

Інтер Маямі з Кривцовим і без Мессі програв у матчі MLS

Український захисник Сергій Кривцов не врятував Інтер Маямі від поразки у матчі регулярного чемпіонату MLS з Атлантою. Українець з’явився на полі у другому таймі, коли клуб із Флориди програвав із рахунком 2:4. Кривцов не зумів перешкодити точно пробити Тайлеру Вольфу, який забив п’ятий м’яч після контратаки господарів.

Зазначимо, що у матчі не брали участь двоє зіркових гравців Інтера, Ліонель Мессі та Жорді Альба. Команда Кривцова програла вперше з моменту переходу багаторазового володаря Золотого м’яча.

Наразі Інтер Майамі займає передостаннє місце у Східній конференції MLS, відстаючи від зони плей-офф на сім очок.

У наступному матчі команда Кривцова зіграє з Торонто 21 вересня.

Матч Інтер Маямі-Нешвілл

У  сьомому матчі за Інтер Маямі Ліонель Мессі виграв ще один трофей — Кубок ліг 2023.

Клуб Мессі у серії пенальті переграв Нешвілл. Переможець визначився після 11 раундів пенальті — 10:9 на користь «Інтер Маямі».

Таким чином Мессі став гравцем з найбільшою кількістю титулів в історії футболу, вигравши 44 трофеї за свою кар’єру, починаючи з 2004 року.

36-річний гравець відкрив рахунок за Інтер Маямі блискучим ударом на 23-й хвилині. Він також реалізував перший пенальті в серії.

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1. Серія пенальті завершилася рахунком 9:10 на користь Інтер Маямі.

Загалом футболіст вже має 10 титулів Ла Ліги, чотири перемоги в Лізі чемпіонів, сім Кубків Іспанії, вісім Суперкубків Іспанії, три Клубні чемпіонати світу ФІФА, три Суперкубки УЄФА.