Українська команда вперше виграла Кубок чемпіонів світу з пляжного волейболу

Фото — beachsoccer.com

Жіноча команда “Мрія-2006” виграла Кубок чемпіонів світу з пляжного футболу 2023. Це вперше, коли українська команда перемагає у фіналі цього турніру.

Джерело: Beach Soccer Worldwide

Україна виграла Кубок чемпіонів світу

У фінальному двобої, який відбувався 1 жовтня, на День захисника та захисниць України в італійському Альгеро, “Мрія-2006” грала з бразильським клубом “Сан Педро”.

Матч закінчився перемогою наших дівчат 5:3.

За українську команду відзначалися Юлія Костюк, Анастасія Кліпаченко, Ірина Дубицька, Юлія Дехтяр та польська легіонерка Пауліна Беднарська.

На шляху до цьогорічного фіналу найпрестижнішого клубного турніру наші спортсменки перемогли “BSZ Ледіс” (Нідерланди) і “Барра де Сантьяго” (Сальвадор), а у півфіналі здолали японську команду “Лазо Апего”.

“Мрія-2006” (фото — beachsoccer.com)

Чоловіча команда “Артур Мьюзік” з Києва посіла сьоме місце на турнірі, а дніпровський “Вибір” у чоловічій сітці Кубка чемпіонів світу дійшов до 1/8 фіналу.

До слова, у 2020-му “Мрія-2006” здобула перемогу у Кубку європейських чемпіонів з пляжного футболу.

Україна обіграла Португалію на Євро з волейболу та вийшла у чвертьфінал

Збірна України з волейболу пройшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи. У матчі 1/8 фіналу українці обіграли Португалію у 3-сетовому матчі.

У плей-оф першим суперником України стала Португалія – команда, що фінішувала другою у групі D. І цей поєдинок закінчився переконливою перемогою України.

Після рівного старту українці вийшли вперед, здобувши у першій партії перевагу в 5 очок. І втримали її до кінця сету.

Другий сет Португалія розпочала з рахунку 3:1. Але спершу Україна вирівняла гру, а згодом довела справу до перемоги з різницею у шість очок.

Зрештою, Україні вдалося уникнути переведення гри до третього сету. І хоча португальці вели боротьбу до останнього, українці перемогли 25:22.