Українська стронгвумен Ольга Лящук здобула титул найсильнішої жінки світу

Ольга Лящук (фото — відкриті джерела)

Українська атлетка Ольга Лящук стала переможницею щорічного турніру The Shaw Classic. Вона визнана найсильнішою жінкою планети.

Джерело: All Things Strongman

Турнір The Shaw Classic

Турнір тривав з 19 по 20 серпня у Ловленді, штат Колорадо, США.

Ольга Лящук досягла вражаючого результату – найвищої суми балів, які вона здобула за всіма вправами – це 67 балів. Ця вагома перемога дозволила Лящук вдруге стати найсильнішою жінкою планети. Вона вже отримувала цей титул минулого року.

Вітаємо Ольгу Лящук з перемогою на Women’s Open на Shaw Classic! Величезні зусилля протягом всього вікенду вклали всі чудові жінки, які брали участь у змаганнях. Сем Белліво та Мелісса Пікок завершили подіум, – повідомили організатори.

Турнірна таблиця (фото – instagram.com/allthingsstrongman)

Також на п’єдесталі переможців українку Ольгу Лящук супроводжували дві атлетки з Канади: Саманта Белв’ю (63 бали) та Меліса Пікок (60 балів).

Що вiдомо про Ольгу Лящук

• Спортсменка народилася в Донецьку, Україна. Зі зростанням популярності стронгспорту стала однією з визначних постатей в цій галузі в Україні та світі.
  • Ольга Лящук двічі отримала звання “найсильнішої жінки планети”, перемігши в щорічних турнірах зі стронгспорту, включаючи The Shaw Classic.
  • Ольга стала першою українкою, яка потрапила до Книги рекордів Гіннеса. У 2016 році жінка розчавила стегнами 3 кавуни за 14 секунд.
  • У 2019 і 2020 роках Ольга перемогла на всесвітніх змаганнях “Arnold Pro Strongwoman” у США.