Україна здобула дві срібні медалі на Чемпіонаті світу зі стрільби

Ірина Маловічко та Микола Мільчев (фото — facebook.com/olympicua)

Україна здобула дві срібні медалі на Чемпіонаті світу зі стрільби. Відзначилися Олена Костевич та дует Миколи Мільчева та Ірини Маловічко.

Джерело: Суспільне Спорт

Україна здобула дві срібні медалі на Чемпіонаті світу зі стрільби

Українка Олена Костевич 20 серпня здобула першу медаль на Чемпіонаті світу зі стрільби, що триває в азербайджанському Баку. Спортсменка виборола “срібло” у стрільбі з малокаліберного пістолету на дистанції 25 метрів.

Зазначимо, що цей турнір є ліцензійним на Олімпіаду: спортсмени виборювали на ньому квоти на Ігри у Парижі.

У перші п’ять днів чемпіонату світу Україна не мала жодного фіналу. Саме Олена Костевич першою з українок туди потрапила, причому ліцензію на Олімпіаду завоювала в іншому виді стрільби – 10 метрів з пневматичного пістолета.

Тож, у фіналі Костевич змогла стати срібною призеркою турніру.

Для Костевич це шоста медаль у кар’єрі на чемпіонатах світу зі стрільби. Попередню нагороду вона виборола на ЧС-2022 у стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів (змішана команда).

Дебютна нагорода дуету українських стрілків

Україна 20 серпня здобула другу нагороду на чемпіонаті світу зі стрільби. Дует Миколи Мільчева та Ірини Маловічко став срібними призерами у міксті скіту.

Медаль Мільчева та Маловічко – перша медаль України в історії на чемпіонатах світу у скіті.

Також дует здобув дебютні нагороди у кар’єрі на рівні чемпіонату світу.

Медаль Маловічко та Мільчев здобули у міксті скіту — дисципліні, яка дебютує на Олімпіаді-2024.