Світоліна здолала першу ракетку РФ Касаткіну на турнірі WTA500 у Вашингтоні

Еліна Світоліна (фото — скріншот)

Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла “нейтральну” тенісистку з РФ Дарію Касаткіну на турнірі WTA500 у Вашингтоні і вийшла до чвертьфіналу.

Джерело: Суспільне

Світоліна ийшла у чвертьфінал WTA500

Це була восьма зустріч Касаткіної та Світоліної у кар’єрі. Усі попередні матчі також виграла 28-річна українка.

На турнірі у Вашингтоні Світоліна стартувала з перемоги над іншою “нейтральною” тенісисткою, Вікторією Азарєнка з Білорусі.

Матч Світоліна – Касаткіна тривав трохи 1 годину 37 хвилин. Українка не втратила жодної своєї подачі і виграла матч з однаковим рахунком у кожному сеті – двічі по 6:2. Загальний рахунок матчу 2-0.

A strong showing from @ElinaSvitolina

She’s through to the quarterfinals with a 6-2, 6-2 win over Kasatkina.#MubadalaCitiOpen pic.twitter.com/JxwB93VYfF

— wta (@WTA) August 2, 2023

Далі Світоліна зіткнеться з двома американками: чемпіонкою “американського дербі” 2019 року Джесікою Пегулою або Пейтоном Стернз.

Тепер у світовому рейтингу Світоліна займає 26 позицію, піднявшись на одне місце.

Також у Вашингтоні зараз грає ще одна українка – Марта Костюк, яка очікує матч другого раунду.

Виступ Світоліної на Вімблдоні

13 липня Еліна Світоліна вибула з півфіналу одиночного жіночого турніру Вімблдон, програвши чешці Маркеті Вондроушовій.

В 1/8 фіналу Світоліна перемогла над білорускою Вікторією Азаренко, у чвертьфіналі перемогла першу ракетку світу – полячку Ігу Швьонтек.

Проте у двох сетах українка поступилася чеській колезі з рахунком 0:2 (3:6, 3:6). Після турніру Еліна стала першою ракеткою України, випередивши Ангеліну Калініну.

Це був другий раз, коли Світоліна вийшла у півфіналі Вімблдону. Вперше їй це вдалося у 2019, тоді українку перемогла майбутня чемпіонка Сімона Галеп.