У Харкові проходить Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

У Харкові проходить Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів 11.04.2024 09:10 Укрінформ З 11-го по 13 квітня у Харкові відбувається 12-тий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF).

Про це повідомляє Укрінформ.

«Цього року фестиваль проходить у Харкові з метою сприяння культурному життю у місті, яке щоденно потерпає від жорстоких обстрілів та зазнає сильних руйнувань. На глядачів чекає 8 тематичних програм, які досліджують теми української ідентичності, існування жінки у патріархальному світі, саморефлексії та боротьби зі стереотипами», – розповіли організатори KISFF.

На фестивалі покажуть актуальний український короткий метр та підбірку локального кіно – історії про Київ та фільми заходу України. Також у програмі – комедійні короткометражні фільми та підбірка історій про нерозривний зв’язок між людьми і тваринами, яка сподобається усім любителям котів і собак.

У блоку переможців KISFF глядачі матимуть можливість переглянути найкращі фестивальні роботи, які отримали нагороди Національного та Міжнародного конкурсів. Окрім показів, також плануються Q&A-сесії з українськими режисерами фільмів, які представлять свої роботи та поспілкуються з глядачами.

У Харкові також відбудеться освітня панель з лекціями про кіно та роботу індустрії. Зокрема, Вікторія Хоменко, співзасновниця продюсерської компанії Moon Man, розповість про створення фільмів в умовах війни, а Юрій Самусенко, автор і редактор Skvot Mag, розкриє тему кіножурналістики в Україні.

Фестиваль відбувається за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Кіно Харків Кінофестиваль фільм Короткометражне кіно

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *