Румунія не братиме участі в Євробаченні-2024

Румунія не братиме участі в Євробаченні-2024 26.01.2024 17:21 Укрінформ Румунський національний мовник TVR оголосив 25 січня, що Румунія не братиме участі в пісенному конкурсі Євробачення 2024 року.

Про це повідомляє Romania Insider, передає Укрінформ.

Відповідне рішення було прийнято 5 голосами за, проти 4 і 4 утримались.

"Рада директорів затвердила бюджет SRTv на 2024 рік, який не містить достатньо коштів, щоб гарантувати участь Румунії відповідно до все більш високих стандартів міжнародного конкурсу", – повідомляє Tvr.ro.

Також у TVR уточнили, що на додаток до вже існуючих виробництв, мовник виділить ресурси на інші пріоритетні виробництва та проєкти, зокрема трансляцію літніх Олімпійських ігор 2024 року в Парижі.

"Незважаючи на продовження терміну реєстрації на конкурс 2024 року, завдяки традиційній співпраці з Європейською мовною спілкою (EBU), організатором конкурсу, TVR змушений відкласти участь у "Євробаченні" на наступний рік", – заявили в Tvr.

Євробачення 2024 року відбудеться в місті Мальме у Швеції. У 2023 році Румунія не змогла кваліфікуватися до фіналу пісенного конкурсу.

Як повідомляв Укрінформ, Шауль Грінглік, 26-річний ізраїльський військовий резервіст, загинув у боях у секторі Гази через кілька тижнів після успішного проходження відбору на телешоу, яке визначає представника країни на пісенному конкурсі «Євробачення».

Грінглік виступав на шоу Israel`s Rising Star 3 грудня під час відпустки після мобілізації. Одягнений в армійську форму та нашивки лейтенанта, він заспівав популярну баладу і згодом пройшов до наступного туру відбору.

Фото: Facebook/Eurovision Song Contest

Євробачення Румунія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *