На Черкащині відкриють культурний простір «Тарасова юрта»

На Черкащині відкриють культурний простір «Тарасова юрта» 26.01.2024 18:40 Укрінформ У Звенигородці Черкаської області відкриють культурний простір «Тарасова юрта» на честь 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики, передає Укрінформ.

"«Тарасова юрта» на малій батьківщині Кобзаря символізує багатовіковий дружній зв’язок українців і казахів. Це — культурний простір, де охочі можуть ознайомитись із багатою культурою Казахстану, відвідати майстер-класи та різноманітні заходи. За потреби «Тарасова юрта» працюватиме як Пункт незламності", – йдеться у повідомленні.

Захід реалізується як частина міжнародного проєкту «Юрта незламності», ініційованого народним депутатом, головою міжпарламентської групи дружби з Казахстаном Сергієм Нагорняком спільно із казахським меценатом Даулетом Нуржановим та казахською діаспорою в Україні.

Церемонія відкриття «Тарасової юрти» відбудеться 28 січня, у ній візьме участь т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв, представники місцевих органів влади, народні депутати, дипломати, представники казахської діаспори, дослідники творчості Шевченка.

Як повідомлялося, в Національній історичній бібліотеці України відбулося відкриття пересувної банерної виставки «Живописні поеми І. С. Їжакевича».

Черкащина Тарас Шевченко МКІП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *