До 210-річчя від дня народження Шевченка МКІП пропонує використовувати єдину візуальну символіку

До 210-річчя від дня народження Шевченка МКІП пропонує використовувати єдину візуальну символіку 27.02.2024 01:55 Укрінформ Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує використовувати єдину айдентику до 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МКІП.

"Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з Харківською академією дизайну і мистецтв розробили айдентику до 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка. Запрошуємо всіх охочих використовувати пакет візуальних матеріалів, який розміщений за посиланням", – йдеться у повідомленні.

Автори айдентики — студенти Харківської академії дизайну і мистецтв (ХДАДМ).

У МКІП нагадали, що 23 лютого уряд затвердив план заходів з підготовки та відзначення у березні 2024 року на державному рівні 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Як повідомлялося, Київський академічний театр юного глядача на Липках до дня народження Тараса Шевченка готує поетичний вечір «Вусата зустріч» на мікросцені й концерт «Тарас співає» – на камерній сцені.

Тарас Шевченко Мистецтво Дизайн МКІП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *