Бажаєте стати багатшим? Позбавтеся від мислення бідняка!

Бідняки самі винні в тому, що вони бідні. Жорстоко? Однак, це правда, інформує Ukr.Media.

Як ви думаєте, чому багаті люди процвітають, а жебраки ніяк не зведуть кінці з кінцями? Винне в цьому так зване мислення бідняка, яке формує звички людини. Що це таке, і як боротися з напастю?

Жалість до себе

Вічне ниття і загострене почуття справедливості — головні ознаки установки на бідність. У тому, що людина жебрак, з її точки зору винні всі, крім неї. Неправильна країна, місто, дурна робота. Не той ріст, вага, колір шкіри. І навіть двірник незбагненним чином доклав руку до її нещастя страждальця. Одним словом, «кругом вороги».

Загострене почуття справедливості виражається в гаслі «Мені всі повинні!». Держава повинна дати житло, бос зобов'язаний вивалювати мішок грошей кожен місяць, продавець не має права піднімати ціни, тощо.

Наслідок таких позицій — нездоровий інтерес до чужого життя і заздрість до інших. Той, у кого в кишені вітер свище, завжди знає, кому дісталися нібито належні йому блага.

Рішення

Засвоюйте — прагнення виправдовувати та жаліти себе ні до чого не призведе. Візьміть, нарешті, власну долю у свої руки! Припиніть сподіватися на інших.

Люди діляться на дві групи. Одні постійно скаржаться на проблеми, але нічого не роблять. Інші кожну задачу сприймають як сигнал до дії, і тут же беруться за її рішення. Різниця в підході. Змініть й ви ставлення до життєвих ситуацій.

А від ниття позбутися допоможе цікавий експеримент. Купить фіолетовий браслет. Потрібно проносити його на одній руці 21 день. Як тільки мимоволі поскаржитеся на щось, переодягайте браслет на іншу руку і починайте відлік днів заново. Ви здивуєтеся, як прекрасний світ без скарг.

Ненависна робота

Часто бідняки проклинають свою роботу. Лають колег і начальника. Приходячи додому, валяться з ніг. При цьому не збираються нічого змінювати. Вони думають: «Треба терпіти заради стабільності».

Все тому, що людей з мисленням бідняка до тремтіння в колінах лякають зміни. Вони бояться не впоратися з іншими обов'язками та виправдовуються тим, що на новій роботі може бути ще гірше. Бідняки ненавидять свою роботу, але ще більше вони ненавидять ризикувати.

Ще один стереотип бідної людини про роботу: «Чесна праця — важка і низькооплачувана». Вона упевнена, що велике багатство наживається тільки нечесним шляхом, ну або валиться на голову у вигляді спадщини. Але ось статистика журналу «Forbes» спростовує це твердження. З 400 найбагатших людей світу 68% почали з нуля.

Рішення

Якщо ви виявили в собі ці якості, розберіться, чим вам подобається займатися. Йдіть з остогидлої роботи та присвятіть життя тому, що вам до душі. Улюблене діло горить у руках і наповнює ентузіазмом. І не нарікайте на те, що не вистачає знань. При тій кількості інформації, що надає інтернет, не скористатися їй просто грішно.

Фінансова безграмотність

Багато грошей у гаманці бідняка не буває. А якщо буває, то недовго. Завелася зайва копійка — потрібно терміново витратити. Піти на розпродаж і накупити марного (зате дешевого!) барахла — це класика. Набрати кредитів під вигідний відсоток — теж. Зібрати невелику суму на «чорний день»? Куди там! Адже щодня — «чорний».

Рішення

Вивчайте фінанси. Відкладайте гроші. Ведіть домашню бухгалтерію і плануйте витрати. Ви станете купувати менше непотрібних речей, від яких, як не крути, доведеться позбавлятися.

Парадокс, але бідняки — моторошні марнотрати. У той час як заможні люди вміють розпоряджатися фінансами економно.

Щастя = гроші

Людина з мисленням бідняка впевнені, що радість приносить лише енна сума грошей. Якщо запитати, чого їй не вистачає для щастя, вона перерахує матеріальні цінності. Бідняк переконаний, що радіти життю, не маючи мішка золота, неможливо.

Рішення

Заможні люди обирають більш значущі критерії для вимірювання щастя. Наприклад, сім'ю, дружбу, любов. Вони знають, що гроші не мета, а лише засіб для розв'язання матеріальних проблем. Багаті люди розуміють, що в житті є цінності набагато більш важливі, ніж кількість грошей на рахунку в банку.

Телевізор

Телевізор у житті бідняка займає почесне місце. Це найважливіша річ в будинку. Небагаті люди проводять по кілька годин на день перед блакитним екраном. Це майже весь їх вільний час! В результаті їх життя крутиться навколо трьох речей: телевізор, робота і сон.

«Зомбоящик» пригнічує мозок, робить людину дурною і млявою. Зрештою бідняк лише пасивно споживає непотрібну інформацію. Йому не потрібно ні над чим міркувати: телевізор вкладає в його голову чужі думки та почуття, звільняючи мозок від роботи.

Рішення

Вимкніть телевізор з розетки та поверніть екраном до стіни. Витрачайте час що звільнився на саморозвиток.

Якщо ви виявили, що одна чи кілька перерахованих моделей поведінки — це про вас, боріться з ними. Виховуйте в собі правильні звички. Безумовно, вони не зроблять вас багатими в одну мить — все й одразу не буває. Йдіть до успіху поступово, і він вирушить вам назустріч!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *