Зростання виплат для пенсіонерів, які працюють: перерахують автоматично, виплати очікуються у червні

Зростання виплат для пенсіонерів, які працюють: перерахують автоматично, виплати очікуються у червні 29.03.2024 15:22 Укрінформ Пенсіонерам, які продовжують працювати, з 1 квітня 2024 року буде проведено перерахунок пенсій, орієнтовно у черні вони отримають збільшені розміри виплат.

Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України, передає Укрінформ.

"З 1 квітня пенсії автоматично перерахують пенсіонерам, які після призначення / попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2024 року набули 24 місяці страхового стажу, або які відпрацювали менше ніж 24 місяців, але після призначення чи попереднього перерахунку пенсії пройшло два роки", – йдеться у повідомленні.

У Пенсійному фонді зауважили, що перерахунок здійснюється з урахуванням страхового стажу. Водночас показник середньої зарплати (доходу), який було враховано під час призначення / попереднього перерахунку пенсії, не змінюється.

"Якщо після призначення / попереднього перерахунку пенсії на 1 березня 2024 року набуто менше як 24 місяці страхового стажу, перерахунок пенсії здійснюється не раніше як через два роки після її призначення / попереднього перерахунку з урахуванням лише набутого страхового стажу. Заробітна плата для обчислення пенсії не змінюється", – додали в ПФУ.

Водночас, зазначили у Фонді, перерахунок буде проведено після того, як до Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування надійдуть відомості про сплату єдиного внеску за І квартал 2024 року (строк подачі звітів – до 10 травня). Тобто орієнтовно в червні пенсіонери, яким буде проведено перерахунок, отримають збільшені розміри пенсійних виплат та доплату за попередні місяці, починаючи з 1 квітня.

"При цьому працюючим пенсіонерам, які отримують пенсію за вислугу років, такий перерахунок буде проведено у разі, якщо вони досягли пенсійного віку", – акцентували у Пенсійному фонді України.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів ухвалив рішення про індексацію пенсій з 1 березня цього року. Пенсії підвищено на 7,96%.

Пенсійний фонд Підвищення пенсії

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *