Зеленський зустрівся з представниками Римсько-католицької та протестантських церков

Зеленський зустрівся з представниками Римсько-католицької та протестантських церков Фото 02.04.2024 18:55 Укрінформ Президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками Римсько-католицької та протестантських церков з нагоди Великодня християн західного обряду.

Про це повідомила пресслужба Офісу Президента, передає Укрінформ.

«Президент Володимир Зеленський зустрівся з представниками протестантських та Римсько-католицької церков, які проживають в Україні. Глава держави привітав їх із Великоднем і побажав перемоги України у війні з російськими окупантами», – йдеться в повідомленні.

Глава держави подякував священнослужителям за підтримку вірян у цей важкий час.

«Дуже важливо, що в людей є можливість прийти, поговорити з вами, помолитися. Також хотів би подякувати службі наших військових капеланів. Завдяки вам у наших хлопців і дівчат на фронті є змога поспілкуватися та відчути підтримку з вашого боку», – зазначив Президент і додав, що важливо посилювати капеланську службу представниками різних церков.

Священнослужителі запропонували Зеленському започаткувати загальнодержавний молитовний сніданок. Президент підтримав цю ідею.

Президент також відзначив, що важлива комунікація між церквами різних країн.

«Хотів би звернутися з проханням, щоб ви спілкувалися між собою не лише тут, усередині нашої країни, а й за кордоном. Цей діалог для нас зараз дуже важливий. Адже церква має великий вплив на суспільство, на лідерів держав. І тому для нас це дуже важливий сигнал щодо підтримки наших партнерів», – наголосив він.

Зеленський зустрівся з представниками Римсько-католицької та протестантських церков / Фото: Офіс Президента

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *