Заступниця глави МОУ: Доплата військовим у 70 тисяч – не заміна «бойових», а додаткова виплата

Заступниця глави МОУ: Доплата військовим у 70 тисяч – не заміна «бойових», а додаткова виплата Ексклюзив 07.05.2024 09:51 Укрінформ Доплата 70 тис. грн військовим на передовій – це не заміна 100 тисяч «бойових», а додаткова виплата.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова.

«Кабінет міністрів затвердив додаткову фінансову винагороду військовим у розмірі 70 тисяч гривень. 70 тисяч гривень – це не заміна 100 тисяч «бойових», а додаткова виплата для тих, хто перебуває на передовій», – наголосила Калмикова.

Вона відзначила, що ці кошти отримують військовослужбовці Збройних сил, Нацгвардії, СБУ, ГУР, Держприкордонслужби, Служби спецзв’язку, Державної спеціальної служби транспорту, а також поліцейські.

«Ця виплата передбачена саме для тих, хто безпосередньо перебуває на лінії зіткнення з ворогом. Отримувати її зможуть ті, хто виконує бойові чи спеціальні завдання в першому ешелоні оборони, або наступу на відстані до ротного опорного пункту включно. Також на неї можуть розраховувати ті, хто виконує бойові завдання між позиціями Сил оборони України та агресора, на окупованих Росією територіях, а також на території ворога», – зазначила заступниця міністра.

Водночас Калмикова пояснила, що з виплатою цих коштів є нюанс. ««Бойові» виплачуються щомісяця, а сума виплати залежить від кількості днів, під час яких виконувалися завдання, тож щодо виплати 70 тисяч формулювання в постанові Кабміну інше: «за кожні 30 днів (сумарно обчислених) виконання таких завдань». Тобто до конкретного місяця ця виплата не прив’язана, а виплачувати її мають тоді, коли буде сумарно 30 днів виконання завдань», – пояснила заступниця міністра.

Як повідомляв Укрінформ, 30 квітня Кабмін оновив виплати військовослужбовцям. Складові грошового забезпечення залежать від посади, звання, умов служби, наукових ступенів і звань.

Фото: mil.gov.ua

Міноборони Зарплата Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *