Закупівля зброї за завищеними цінами: в Україні і Польщі пройшли обшуки

Закупівля зброї за завищеними цінами: в Україні і Польщі пройшли обшуки Фото 09.04.2024 11:32 Укрінформ В України та Польщі співробітники Національного антикорупційного бюро та польські правоохоронці провели обшуки у межах справи щодо можливої закупівлі озброєння за завищеними цінами у квітні 2022 року – лютому 2023 року.

Як передає Укрінформ, про це НАБУ повідомило у Фейсбуці.

Це стало можливим завдяки співпраці НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з Міністерством оборони України та відділом по боротьбі з кримінальним терором і вбивствами столичного управління поліції Республіки Польща в межах механізму міжнародної правової допомоги.

«Слідчі дії спрямовані на дослідження ланцюга постачання іноземного озброєння та перевірки інформації про можливе штучне завищення його вартості через участь компаній-посередників, зареєстрованих за межами України», – ідеться у повідомленні.

Зібрані докази будуть використані детективами НАБУ для надання правової оцінки діям посадовців. Розслідування триває.

Чинне керівництво Міноборони активно сприяє Нацбюро у розслідуванні кримінального провадження, ідеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, представники Служби внутрішнього аудиту Міноборони разом з інспекторами зі США провели ще дві спільні інспекції озброєння, наданого Україні американськими партнерами.

Фото: НАБУ

НАБУ Обшук Польща САП Зброя Оборонні закупівлі

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *