Законопроєкт про мобілізацію: у Раді хочуть перекрити лазівку для деяких ухилянтів

Законопроєкт про мобілізацію: у Раді хочуть перекрити лазівку для деяких ухилянтів 18.03.2024 13:35 Укрінформ У Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки у межах роботи над законопроєктом про мобілізацію шукають прийнятну формулу забезпечення людей з інвалідністю необхідним доглядом.

Про це ідеться в повідомленні на сайті Верховної Ради України, передає Укрінформ.

Заступник голови комітету Єгор Чернєв заявив, що при цьому має бути перекрита лазівка для ухилянтів, коли доглядачами людини з інвалідністю оформляють відразу кількох осіб.

"Ми почули проблему людей з інвалідністю і тих, хто їх доглядає. Зараз шукаємо формулу, при якій люди з інвалідністю не будуть позбавлені необхідного догляду. З іншого боку, ми маємо перекрити лазівку, якою користуються деякі ухилянти. Вони знаходять людей з інвалідністю, і в однієї такої людини може бути, умовно кажучи, дев’ять доглядачів. Цього не має бути. Повинен бути тільки один доглядач", – заявив Чернєв.

За його словами, комітет поставив перед собою чітку мету: з одного боку, виконати запит Генерального штабу Збройних сил України та Міністерства оборони, з іншого – втримати баланс прав, свобод та справедливості для людей.

Як тільки законопроєкт буде збалансовано, він потрапить у сесійну залу, зауважив Чернєв.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку” (№10449).

Під час роботи над законопроєктом до другого читання Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки ухвалив рішення відхилити всі пропозиції щодо застосування заходів впливу за ухилення від мобілізації, окрім однієї – обмеження керування транспортним засобом.

Інвалідність Мобілізація Законопроєкт Верховна Рада Ухилянти

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *