Законопроєкт про мобілізацію може потрапити у зал парламенту 10 квітня – Железняк

Законопроєкт про мобілізацію може потрапити у зал парламенту 10 квітня – Железняк 06.04.2024 17:54 Укрінформ Законопроєкт про мобілізацію може бути винесений в зал парламенту 10 квітня.

Про це в Телеграмі повідомив народний депутат Ярослав Железняк, передає Укрінформ.

"Комітет з питань оборони сьогодні не завершив розгляд законопроєкту про мобілізацію. Продовження підготовки таблиці до другого читання буде у понеділок (може і вівторок) наступного тижня. Ну і 10 квітня дуже ймовірно вже буде в залі Ради початок розгляду. А 11-го фінальне голосування", – написав Железняк.

Він нагадав, що при розгляді документа в залі кожна правка може бути врахована або відхилена. Тому остаточна версія буде саме після розгляду ВР і голосування в цілому, зазначив народний депутат.

Як повідомлялося, 7 лютого Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» (№10449).

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки 27 лютого розпочав напрацювання документа до другого читання.

Мобілізація Парламент Законопроєкт Верховна Рада

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *