За час війни викрили майже 400 груп, які допомагали ухилянтам тікати за кордон

За час війни викрили майже 400 груп, які допомагали ухилянтам тікати за кордон 18.03.2024 04:10 Укрінформ Правоохоронці від початку повномасштабної війни викрили близько 400 груп, які сприяли військовозобов’язаним у незаконному виїзді за кордон.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.

«Загалом близько 400 організованих злочинних груп було викрито правоохоронними органами, які за кошти обіцяли людям сприяння у незаконній подорожі через кордон», – сказав він.

Демченко розповів, що спроби незаконного перетину кордону відбуваються поза межами пунктів пропуску, часто через річки і гори.

«Окрім того, що це незаконно, це також небезпечно для самих порушників. Через спроби подолання гірської місцевості або гірських річок порушники втрачають життя», – констатував речник ДПСУ.

Крім того, додав він, не припиняються спроби перетину кордону за підробленими документами.

При цьому плата ділкам, які організовують незаконний перетин кордону може коливатися від 3 тис. до 10 тис. доларів.

Як повідомлялося, прикордонники у 2023 році затримали близько 8 тисяч чоловіків, які намагались перетнути кордон поза пунктами пропуску. Ще 3 тисячі осіб надали у пунктах пропуску підроблені документи.

Фото: ДПСУ, Фейсбук

Мобілізація Прикордонники Злочин Кордон Ухилянти

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *