З початку повномасштабної війни поранення отримав 351 рятувальник

З початку повномасштабної війни поранення отримав 351 рятувальник 15.04.2024 18:02 Укрінформ Із 24 лютого 2022 року поранення отримав 351 співробітник Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" поінформував пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий, передає кореспондент Укрінформу.

"З початку повномасштабного вторгнення внаслідок обстрілів під час виконання (обов'язків – ред.) у нас загинув 91 співробітник ДСНС і 351 – отримав поранення. І сюди входять не тільки саме рятувальники, які ліквідовують наслідки російських прильотів, розбирають завали тощо – сюди входять ще і наші піротехнічні підрозділи", – заявив він.

Відповідаючи на питання про оплату роботи співробітників ДСНС, Хорунжий поінформував, що якщо рятувальники працюють на деокупованих територіях або територіях, які примикають до районів ведення бойових дій, то там є відповідна додаткова виплата до 30 тисяч грн.

За його словами, якщо вони виконують безпосередньо на нулі певні функції – такі, як евакуація людей тощо, то це може бути виплата до 100 тисяч гривень залежно від того, де вони виконують свої обов'язки.

Пресофіцер зазначив, що у випадку загибелі рятувальників держава забезпечує виплати родинам цих співробітників ДСНС тощо.

Він сказав, що для рятувальників окремо існує і санаторно-курортне лікування, психологічна реабілітація тощо.

"Вона (психологічна реабілітація – ред.) є обов'язковою – там, де люди брали участь у розборі завалів або у надзвичайних ситуаціях, пов'язаних із загибеллю людей, то, звичайно, вони мають проходити таку реабілітацію. У ДСНС ми дуже слідкуємо за цими процесами. До людей ми відносимося дуже і дуже добре, і все, що стосується забезпечення, виконується", – запевнив Хорунжий.

Як повідомлялося, 4 квітня Хорунжий заявив, що від початку повномасштабної війни 348 працівників ДСНС отримали поранення.

ДСНС Поранені Війна Війна з Росією Рятувальники

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *