Уряд запровадив допомогу на дітей, які залишилися без батьківського піклування

Уряд запровадив допомогу на дітей, які залишилися без батьківського піклування 22.03.2024 17:35 Укрінформ В Україні запроваджується нова тимчасова допомога «Дитина не одна» на дітей, які залишилися без батьківського піклування, у розмірі 2,5-3,5 прожиткового мінімуму.

Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики, передає Укрінформ.

«Допомога «Дитина не одна» – це допомога на дітей, які залишились без батьківського піклування, але не набули статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, та влаштовані в сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу. Допомогу запроваджено, щоб родини, у яких тимчасово перебувають такі діти, могли забезпечити їм необхідні умови і догляд», – йдеться в повідомленні.

Розмір виплат дорівнює тому, який держава виплачує на підтримку дітей, які вже мають статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Він становитиме 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на кожну дитину (до 6 років – 6 407,5 грн, від 6 до 18 років – 7 990 грн), 3,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на кожну дитину з інвалідністю (відповідно, 8 970,5 грн і 11 186 грн).

Допомога призначатиметься строком на 6 місяців. Звертатися за нею можна буде з моменту набрання чинності постановою.

За розрахунками Мінсоцполітики, на цю допомогу державі необхідно буде виділити близько 0,5 млрд грн на рік.

Як повідомлялося, у січні – лютому 2024 року із державного бюджету на соціальні виплати спрямували 75,3 млрд грн, зокрема у лютому – 38,2 млрд гривень.

Діти Кабмін Уряд допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *