Уряд ухвалив рішення для запуску освітнього застосунку «Мрія»

Уряд ухвалив рішення для запуску освітнього застосунку «Мрія» 16.02.2024 17:34 Укрінформ Кабінет Міністрів ухвалив постанову про запуск освітнього мобільного застосунку «Мрія».

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Це буде абсолютно нова сутність і підхід до освіти – із програмами розвитку здібностей учнів та шкалою успішності. «Мрія» допоможе самореалізуватися, дасть зручний доступ до знань та змогу будувати індивідуальні освітні траєкторії», – зазначив Федоров.

Він повідомив, що застосунок міститиме бібліотеку контенту, який потрібен конкретній дитині, інформацію про освітні програми, курси, позашкільні активності, олімпіади, гуртки, а також відеоматеріали.

Крім того, в нього можна буде завантажити електронний учнівський квиток «Мрія-ID», який працюватиме так само, як і документи в «Дії».

«Запуск «Мрії» буде проривом. За якісною освітою – майбутнє. Дбаємо про це вже зараз», – додав Федоров.

Запуск застосунку запланований на 2024 рік.

Як повідомляв Укрінформ, восени 2023 року Президент Володимир Зеленський презентував інноваційний освітній цифровий застосунок «Мрія».

Фото: Урядовий портал

Освіта Федоров Шмигаль Застосунок «Мрія»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *