Уряд визначив місце розташування Національного військового меморіального кладовища

Уряд визначив місце розташування Національного військового меморіального кладовища 15.03.2024 18:52 Укрінформ Кабінет Міністрів ухвалив документ, який чітко визначає місце розташування Національного військового меморіального кладовища – на двох ділянках у Гатненській громаді Фастівського району Київської області.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає Укрінформ.

«Маємо на порядку денному ще одне рішення, яке стосується Національного військового меморіального кладовища», – зазначив він.

Шмигаль поінформував, що уряд затвердив документ, який чітко визначає розташування Національного військового меморіального кладовища на двох ділянках у Гатненській громаді Фастівського району Київської області.

За його словами, створення такого кладовища має дуже велике значення для країни, «і тому — в центрі уваги нашого уряду».

«Ми завжди маємо пам’ятати тих, хто віддав своє життя за Україну у війні за нашу свободу та незалежність», – резюмував прем’єр.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів виділяє 515 мільйонів гривень на будівництво та функціонування Національного військово-меморіального кладовища у 2024 році.

Уряд Військові Київщина Меморіальне кладовище

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *