Уряд продовжив ще на місяць виплати допомоги на проживання для переселенців

Уряд продовжив ще на місяць виплати допомоги на проживання для переселенців 26.01.2024 16:29 Укрінформ Кабінет Міністрів продовжив на місяць виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, у яких закінчився у січні шестимісячний період отримання такої допомоги.

Як передає Укрінформ, про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Телеграмі.

«Установлено, що виплата допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам продовжується автоматично з 01.02.2024 на один місяць без додаткового звернення для осіб, у яких у січні 2024 р. закінчився шестимісячний період отримання такої допомоги», – йдеться в повідомленні.

Ухвалене рішення передбачає, що подання заяви для продовження виплати допомоги на проживання ВПО, які мають право на її продовження після 1 березня 2024 відповідно до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2022 №332, може бути здійснено з 1 лютого 2024 року.

Особам, які у лютому-березні 2024 р. звернуться за продовженням виплати зазначеної допомоги особисто, вона буде призначена і виплачена, починаючи з 1 березня 2024 року.

Уряд продовжив також виплату допомоги ще на один 6-місячний період внутрішньо переміщеним особам з числа пенсіонерів, особам з інвалідністю 1 та 2 групи та дітям з інвалідністю; дітям-сиротам, та дітям, позбавленим батьківського піклування. Крім того, продовжені виплати непрацюючим працездатним особам, які сприяли своїй економічній незалежності (стали на облік у центр зайнятості, працевлаштувались) тощо.

Як повідомлялося, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав завдання профільним міністерствам опрацювати питання фінансової підтримки внутрішньо переміщених осіб у цьому році.

Фото: Денис Шмигаль / Телеграм

Кабмін Переселенці Мельничук допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *