Уряд продовжив проєкт «пакунок малюка» до кінця року

Уряд продовжив проєкт «пакунок малюка» до кінця року 09.02.2024 15:45 Укрінформ Кабінет міністрів продовжив реалізацію пілотного проєкту «пакунок малюка» до кінця 2024 року і визначив Державну службу у справах дітей органом, відповідальним за виплату грошової компенсації.

Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Внесено зміни до постанови КМУ від 29.07.2020 №744 «Деякі питання реалізації пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» в частині продовження реалізації пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до 31.12.2024», – йдеться в повідомленні.

З метою удосконалення механізму контролю за цільовим використанням коштів грошової компенсації Державна служба у справах дітей визначена органом, відповідальним за виплату грошової компенсації, а також відповідальним за реалізацію політики щодо надання «пакунка малюка».

Як повідомлялося, упродовж 2023 року бебі-бокси від Міністерства соціальної політики отримали понад 37,3 тис. українських родин. На реалізацію програми одноразової допомоги у натуральній або грошовій формі «пакунок малюка» в бюджеті на 2023 рік було закладено 1,4 млрд грн.

Діти Кабмін Пакунок малюка Новонароджені

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *