Уряд готує комплекс заходів для протидії російським інформатакам – Шмигаль

Уряд готує комплекс заходів для протидії російським інформатакам – Шмигаль 20.10.2023 20:18 Укрінформ Відбулася урядова нарада щодо забезпечення доступу до телерадіомовлення та інтернету в Україні.

Як передає Укрінформ, про це поінформував Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Телеграмі.

"Провели нараду щодо забезпечення доступу до телерадіомовлення та інтернету в Україні… Інформаційна безпека — важливий напрямок, маємо так само ефективно протидіяти дезінформаційним атакам Росії. Готуємо комплекс заходів. Дав Мінцифри та Держспецзв'язку разом з ОВА відповідні доручення", – написав глава уряду.

За його словами, під час наради окрема увага приділялася прифронтовим та деокупованим територіям. Шмигаль заслухав інформацію голів Чернігівської та Сумської ОВА щодо покриття. Прем'єр-міністр зауважив, що це питання порушувалось громадами на засіданні Президії Конгресу місцевих і регіональних влад.

Також під час наради присутні обговорили заходи оперативного налагодження сигналу у місцях, де він відсутній, та забезпечення віддалених громад інтернетом, зокрема, "старлінками".

Як повідомляв Укрінформ, кіберполіція та волонтери у березні 2023 року презентували чат-бот "StopRussiaIMRIYA" для перевірки та блокування ресурсів, що поширюють російські фейки та пропаганду.

Фото: Денис Шмигаль, Телеграм

Інформбезпека Сумщина Чернігівщина Шмигаль

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *