Уряд Британії передав Україні обладнання для роботи з реєстром «Оберіг»

Уряд Британії передав Україні обладнання для роботи з реєстром «Оберіг» 19.04.2024 04:53 Укрінформ Уряд Великої Британії надав Україні в межах проєкту SDA 187 ноутбуків, 187 сканерів та 187 принтерів для використання у ТЦК та СП. Ця ініціатива є частиною програми підтримки від Спеціального радника з питань оборони, що фінансується урядом Великої Британії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міноборони.

«Реєстр «Оберіг» заощаджує кошти держави та військовозобов'язаних, запобігає корупції та сприяє розумному рекрутингу. Завдяки цифровізації обліку інформація про військовозобов'язаних не може бути знищена внаслідок ракетного обстрілу чи пожежі. Вдячна уряду Великої Британії за постійну підтримку реформ в Україні — і особливо реформ у сфері оборони», – цитує пресслужба заступницю міністра оборони з питань цифрових трансформацій, цифрового розвитку та цифровізації Катерину Черногоренко.

Своєю чергою спеціальний радник з питань оборони Посольства Великої Британії в Україні Мартін Моллой наголосив, що уряд Великої Британії підтримує Україну в її цілях цифрової трансформації.

«Велика Британія рада бути учасником багатьох реформаторських ініціатив, у тому числі ІТ-коаліції та Коаліції дронів. Надання обладнання для роботи з реєстром «Оберіг» – один із напрямів, у якому ми можемо допомагати», – наголосив Моллой.

Як повідомляв Укрінформ, 17 квітня міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон повідомив, що лідери країн G7 близькі до узгодження плану використання заморожених російських активів для фінансування України.

Фото: www.mil.gov.ua

Британія Україна допомога ТЦК

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *