Умєров відсторонив керівника одного з департаментів Міноборони через оголошення підозри

Умєров відсторонив керівника одного з департаментів Міноборони через оголошення підозри 02.02.2024 13:22 Укрінформ Міністр оборони Рустем Умєров відсторонив тимчасового виконувача обов’язків директора Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони Тоомаса Нахкура у зв’язку з оголошенням йому підозри у кримінальному провадженні.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє пресслужба Міноборони.

«Рішенням міністра оборони Рустема Умєрова від 1 лютого 2024 року, за клопотанням заступника міністра оборони генерал-лейтенанта Івана Гаврилюка, тимчасовий виконувач обов’язків директора Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України Тоомас Нахкур відсторонений від виконання службових обов’язків», – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в пресслужбі, причина відсторонення – оголошення підозри у кримінальному провадженні. Підозра Тоомасу Нахкуру була вручена 27 січня 2024 року.

Як повідомлялось, 28 січня в СБУ заявили, що викрили чиновників Міноборони і менеджерів "Львівського арсеналу", які намагалися вкрасти майже 1,5 млрд бюджетних гривень на придбанні 100 тис. мінометних пострілів для ЗСУ.

Міноборони Підозра Чиновник Рустем Умєров

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *