Укрзалізниця запровадила воєнізовану охорону у дев’яти потягах

Укрзалізниця запровадила воєнізовану охорону у дев'яти потягах 29.09.2023 02:24 Укрінформ АТ "Укрзалізниця" збільшило кількість рейсів у супроводі воєнізованої охорони до дев'яти.

Про це повідомляє пресслужба УЗ, передає Укрінформ.

За інформацією компанії, у вересні до проєкту "ЗалізнаБезпека" долучені поїзди: №29/30 Ужгород – Київ – Ужгород, №59/60 Чоп – Київ – Чоп, №85/86 Запоріжжя – Львів – Запоріжжя, №119/120 Запоріжжя – Львів – Запоріжжя, № 265/266 Ужгород – Ковель – Ужгород, № 357/359 Київ – Ворохта – Київ.

Ще на трьох поїздах супровід воєнізованої охорони було поновлено у червні цього року: №41/42 Дніпро – Трускавець – Запоріжжя, №81/82 Київ – Ужгород – Київ та «Інтерсіті+» №712/711 Київ – Краматорськ – Київ. 

Наголошується, що супровід здійснюється двома працівниками, які перебувають у поїзді та здійснюють контроль за дотриманням порядку. Вони допомагають поїзній бригаді в разі порушень пасажирами правил поведінки, під час виникнення конфліктних ситуацій. Будь-який пасажир може оперативно викликати працівників воєнізованої охорони через провідника або начальника поїзда.

Працівники воєнізованої охорони Укрзалізниці мають право вживати заходів фізичного впливу, затримувати та передавати правопорушників до правоохоронних органів.

В УЗ зазначають, що надалі кількість таких рейсів буде збільшено. 

Як повідомлялося, АТ «Укрзалізниця» в пілотному режимі відкрило продаж квитків до жіночих купе чотирьох потягів далекого сполучення. Квитки доступні в мобільному застосунку УЗ на поїздки від 30 червня.

Фото: Укрзалізниця

Укрзалізниця охорона Поїзд

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *