Українські школярі перемогли у технологічному хакатоні Teens in AI

Українські школярі перемогли у технологічному хакатоні Teens in AI 26.04.2024 18:03 Укрінформ Команда учнів Політехнічного ліцею КПІ імені І. Сікорського перемогла у хакатоні Teens in AI з проєктом застосунку, який допомагає вивчати жестову мову.

Про це повідомила у Телеграмі пресслужба Міністерства цифрової трансформації, передає Укрінформ.

«У фіналі українські підлітки змагалися з командами з Британії, Туреччини, Казахстану й Таїланду. Переможцями стали школярі з Політехнічного ліцею КПІ імені І. Сікорського з проєктом ConnectAbility. Це застосунок на базі ШІ, який допомагає вивчати та озвучувати жестову мову», – йдеться в повідомленні.

У міністерстві підкреслюють, що українська команда вперше взяла участь у технологічному хакатоні для підлітків Teens in AI, і одразу здобула перемогу.

Окрім планшетів Apple у якості нагороди від організаторів, переможці отримають запрошення на серію воркшопів AI4Good Incubator та безоплатний доступ до ШІ-курсів для роботи із зображеннями Image Pathway.

Як повідомлялося, переможцями першого хакатону «Наступ машин», співорганізатором якого є Міністерство оборони України, стали 12 софтових рішень для безпілотних систем. У травні відбудеться новий хакатон «Наступ машин».

Фото: Мінцифри

IT-технології Україна Штучний інтелект Хакатон

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *