Українські національні парки отримали від благодійників нові автомобілі та техніку

Українські національні парки отримали від благодійників нові автомобілі та техніку 03.03.2024 04:25 Укрінформ Сім заповідних установ України отримали від благодійних організацій автомобілі та техніку для проведення досліджень та обстеження території.

Про це повідомила у Телеграмі пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

«Техніку та автомобілі отримали нацпарки «Північне Поділля», «Кременецькі гори», «Дермансько-Острозький», «Прип'ять-Стохід», «Слобожанський», «Бузький Гард» та природний заповідник «Древлянський», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що допомогу передали представники міжнародної організації Tellus Conservation та благодійної організації «Природний фонд України».

Нові автомобілі та технічне обладнання допоможуть заповідним установам у проведенні наукових досліджень, здійсненні охорони території від порушень природоохоронного законодавства, виконання завдань із рекреації та екологічної освіти.

Як повідомлялося, за попередніми оцінками, природоохоронний фонд України через війну з Росією зазнав збитків на 7,2 млрд грн, і ця цифра буде лише зростати.

Фото: Міндовкілля / Телеграм

Автомобіль Нацпарк Міндовкілля Довкілля

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *