Українцям роз’яснили, хто зможе за кордоном отримувати документи

Українцям роз’яснили, хто зможе за кордоном отримувати документи 26.04.2024 13:20 Укрінформ З 25 квітня чоловіки віком від 18 до 60 років можуть отримати паспортні документи виключно на території України, проте деякі категорії громадян зможуть отримати паспортні документи за кордоном.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державне підприємство “Документ”.

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 443 від 23 квітня 2024 року, яка вносить зміни в процедуру отримання паспортних документів для чоловіків віком від 18 до 60 років, які звертаються до філій Державного підприємства “Документ” за кордоном.

Нові правила набрали чинності з дати опублікування постанови 25 квітня 2024 року.

Згідно з ними, чоловіки віком від 18 до 60 років зможуть отримати паспортні документи виключно в органах Державної міграційної служби на території України, пересилання документів до закордонних філій ДП “Документ” не здійснюватиметься.

Отримати паспортні документи за кордоном за наявності відповідних підтверджуючих документів зможуть люди з інвалідністю; опікуни над особами з інвалідністю; батьки дітей з інвалідністю; особи, які потребують постійного догляду; супроводжуючі важкохворих дітей.

Також отримати паспортні документи за кордоном зможуть особи зі складових сил оборони та безпеки; постраждалі внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України, які виїхали на лікування за кордон.

Видача паспортних документів громадян, які подали заявки до 25 квітня 2024 року, відбувається у порядку, що діяв до набрання чинності Постанови № 443 після усунення технічних несправностей.

Як повідомляв Укрінформ, від 23 квітня МЗС України обмежило надання консульських послуг чоловікам віком 18-60 років за кордоном, включно з оформленням заявок на отримання закордонних паспортів та їхню видачу.

Як пояснили в міністерстві, це пов’язано з ухваленням Верховною Радою закону про мобілізацію, який набуде чинності 18 травня 2024 року.

Паспорт Паспортний сервіс Документи

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *