Українці увійшли до трійки лідерів серед іноземних покупців житла у Туреччині

Українці увійшли до трійки лідерів серед іноземних покупців житла у Туреччині 18.04.2024 23:35 Укрінформ За підсумками березня цього року громадяни України увійшли до ТОП-3 іноземців, які придбали житло в Туреччині. Популярність придбання нерухомості в Туреччині серед іноземців знизилася вполовину у порівнянні з минулим роком.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Держагенство статистики Туреччини (TUİK).

“У березні громадяни РФ купили в Туреччині 411 будинків. За громадянами Росії йдуть громадяни Ірану зі 182 будинками, України – зі 129 будинками та громадяни Іраку з 82 будинками відповідно”, – йдеться у статистичному звіті.

Територіально серед придбаного іноземцями житла на першому місці Стамбул, за ним – Анталія та Мерсін.

Зазначається, що продажі житла іноземцям за січень-березень скоротилися на 48% порівняно з відповідним періодом минулого року, досягнувши 5685 одиниць житла. У березні цього року іноземцям було продано 1778 одиниць житла, що нижче на 47,9% у порівнянні з березнем минулого року.

Загалом по всій Туреччині було продано 105,4 тисячі одиниць жила.

Як повідомляв Укрінформ, Іспанія відмовиться від так званої програми "золотих віз", що давала право на проживання іноземцям, які вкладають великі інвестиції в нерухомість в країні.

Нерухомість Україна Житло Туреччина

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *