Україна має найвищу готовність воювати за свою країну серед європейських держав

Україна має найвищу готовність воювати за свою країну серед європейських держав Опитування 23.04.2024 15:00 Укрінформ Понад 60% українців готові йти воювати за свою країну, що майже удвічі більше за тих, хто не готовий.

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати опитування, проведеного у жовтні-грудні 2023 року соціологічною групою «Рейтинг» у співпраці з інститутом досліджень Gallup International в межах проєкту “End of Year” 2023. 

«Україна має найвищу готовність воювати за свою країну серед європейських країн, при чому питання для українців було прямим і не носило гіпотетичний характер. Відсоток тих, хто готовий, становить 62%, що майже удвічі більше за тих, хто не готовий – таких 33%; тих, хто ще не визначився із відповіддю, всього 4%», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, вищу готовність воювати демонструють респонденти з країн Центрально-Східної Європи, найнижчу – Південної. Загалом найменше серед європейських країн готові воювати за свою державу в Італії, Німеччині, Австрії, Іспанії, Болгарії.

Серед сусідів України відносно більшу готовність воювати за свою країну висловили у Молдові, де цей відсоток трохи більше половини. У Румунії та Польщі відсоток готовності воювати дещо менше половини опитаних.

Водночас, згідно з опитуванням, Вірменія і Саудівська Аравія продемонстрували найвищий рівень готовності воювати за власну країну: їх показники становлять, відповідно, 96% та 94%. Високий рівень готовності також мають такі країни, як Азербайджан, Грузія, Афганістан, Індія та Пакистан.

У країнах Америки та Європи найбільший показник тих, хто не визначився.

Найбільшу готовність за умов війни воювати за свою країну демонструють респонденти з країн Азії. В цілому найменше тих, хто відповів, що готовий воювати за свою країну, серед японців, вказують соціологи.

Міжнародне опитування Gallup International End of Year Survey (EoY) — це щорічна традиція, започатковане та розроблене дослідження в 1977 році. Відтоді опитування проводиться щороку. Цього року проєкт проводився в 41 країні світу.

Всього було опитано 40 428 осіб у всьому світі. У кожній країні протягом жовтня-грудня 2023 року було опитано репрезентативну вибірку близько 1000. В Україні опитування проводила група «Рейтинг».

Фото: Lexinform

Оборона Опитування Війна Війна з Росією соціологи

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *