Україна має бути лідером в організації безбар’єрного середовища – Карандєєв

Україна має бути лідером в організації безбар'єрного середовища – Карандєєв 20.03.2024 18:04 Укрінформ Україна може і має бути лідером в організації безбар'єрного середовища для людей з інвалідністю.

Про це сказав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час стратегічної сесії щодо розробки політики доступності культурних послуг в Україні, передає кореспондент Укрінформу.

"Наші військові та й наші цивільні, які потерпають сьогодні від ворожих дій, дуже часто набувають інвалідності. Багато хто з них соціалізується, а воїни наші навіть повертаються на фронт… Ми можемо і маємо бути лідерами в організації такого середовища, щоб наші військові, ті, хто набувши інвалідність повертається до мирного життя, змогли належним чином реалізуватися і соціалізуватися", – заявив Карандєєв.

Він наголосив, що всі без винятку громадяни мають отримувати культурні та суспільні блага. "Викликів багато, але ми з вами розуміємо, що робимо дуже важливу справу. І не тільки для тих, хто потребує особливої нашої уваги, але й для всіх інших", – сказав очільник МКІП.

За його словами, безбар'єрність має стати природною складовою діяльності державних органів.

"Традиційно ми розуміємо безбар'єрність як заходи для організації доступності для людей з інвалідністю, але треба про це говорити більш ширше. Бар'єр існує для всіх, навіть для тих, хто не має інвалідності…", – додав Карандєєв.

Як повідомлялося, уряд ухвалив План заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Він передбачає реалізацію 15 міністерствами та держорганами 472 заходи в цьому напрямку.

Україна Карандєєв Безбар’єрність

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *