Україна і Данія підписали меморандум про співпрацю щодо оборонних закупівель

Україна і Данія підписали меморандум про співпрацю щодо оборонних закупівель Фото 25.03.2024 13:16 Укрінформ ДП «Агенція оборонних закупівель» Міноборони України та Організація закупівель і логістики Міноборони Данії (DALO) підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю в оборонних закупівлях.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міноборони.

«Ми щиро вдячні нашим партнерам із Данії за стійку підтримку України. Ця подія – це ще один важливий крок у поглибленні нашої співпраці у постачанні Збройним Силам України сучасного озброєння та військової техніки», – наголосив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

У межах меморандуму «Агенція оборонних закупівель» та Організація закупівель і логістики Міністерства оборони Данії домовились про обмін досвідом та співпрацю у сфері закупівель озброєння на зовнішніх ринках.

Як зауважила директор «Агенції оборонних закупівель» Марина Безрукова, закупівлі сучасного озброєння у співпраці з міжнародними партнерами є одним із ключових фокусів агенції.

«І ми переконані, що посилення взаємодії з Організацією закупівель і логістики Міністерства оборони Данії сприятиме укладанню нових контрактів та модернізації наших Збройних сил», – підкреслила вона.

За інформацією пресслужби, у заході взяли участь заступник міністра оборони Дмитро Кліменков, директор «Агенції оборонних закупівель» Марина Безрукова, а також командувач DALO, генерал-лейтенант Кім Йоргенсен.

Як повідомляв Укрінформ, «Агенція оборонних закупівель» та корейський виробник автомобілів KG Mobility Corp (SsangYong) підписали меморандум про співпрацю щодо закупівлі транспорту для потреб Збройних сил України.

Фото: mil.gov.ua

Данія Міноборони Меморандум Оборонні закупівлі Агенція оборонних закупівель

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *