Україна готова обмінюватися досвідом з партнерами у пошуку родичів осіб, зниклих безвісти – Клименко

Україна готова обмінюватися досвідом з партнерами у пошуку родичів осіб, зниклих безвісти – Клименко 19.03.2024 19:22 Укрінформ В Україні достатньо фахівців та мобільних ДНК-апаратів для вирішення питання пошуку людей.

Про це йшлося під час зустрічі міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка з Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Мареком Шафіном, інформує пресслужба МВС, передає Укрінформ.

"Під час зустрічі порушили питання міграційної політики. Нині у Словаччині офіційно перебувають близько 130 тисяч наших громадян", – зазначили у МВС.

Окрім того, Посол Словаччини в Україні і глава МВС обговорили питання пошуку родичів осіб, зниклих безвісти. За словами Клименка, в Україні достатньо фахівців та мобільних ДНК-апаратів.

"Тож Україна готова організувати навчання по обміну досвідом із міжнародними партнерами у цій сфері", – сказав міністр.

Він заявив, що Україна та Словаччина тісно працюють над підготовкою угод про реадмісію, боротьбу зі злочинністю та взаємодію в галузі хімічної, екологічної та ядерної безпеки в прикордонні. Очільник МВС зазначив, що нині триває робота щодо узгодження та в подальшому – підписання відповідних документів.

Учасники зустрічі обговорили і питання двосторонньої співпраці та підтримку України у протистоянні збройній агресії РФ.

Клименко подякував уряду Словаччини за дві одиниці машин механізованого розмінування Bozena, які восени будуть передані ДСНС для розмінування Херсонщини.

Як повідомлялося, 1 березня у МВС заявили, що у Чехії наразі перебувають понад пів мільйона українців.

Фото: Департамент комунікації МВС України

Клименко МВС Україна Словаччина Зниклі безвісти навчання

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *