УІНП торік видав книгу «Без ротацій» і взяв участь в організації 10 виставок про війну

УІНП торік видав книгу «Без ротацій» і взяв участь в організації 10 виставок про війну 22.02.2024 20:54 Укрінформ Український інститут національної пам’яті торік видав книгу «Без ротацій» про українських військових з Луганської і Донецької областей та взяв участь в організації 10 виставкових проєктів про війну.

Про це розповів в.о. голови Українського інституту національної пам’яті Володимир Тиліщак під час публічного звіту про роботи УІНП у 2023 році, що відбувся в Укрінформі.

«Серед традиційних напрямків роботи Інституту – видавнича і виставкова робота. На жаль, через обмежені фінансові ресурси Інститут мав можливість видати минулого року лише одну книгу. Це книга «Без ротації», присвячена воїнам з Донецької та Луганської областей, котрі уже фактично 10 років зі зброєю в руках борються з російськими окупантами за звільнення власних домівок», – зазначив Тиліщак.

За його словами, ця книга уже була презентована в Краматорську, а цього року планується її презентація в інших регіонах України.

Крім цього, минулого року були започатковані ще два видавничі проєкти, в яких взяли участь співробітники УІНП. Один із них – брошура «Рашизм – це…». Ця брошура видана на основі матеріалів відповідної виставки, що вже експонувалася в Україні.

Тиліщак також розповів, що торік були реалізовані 10 виставкових проєктів, у яких взяв участь Український інститут національної пам’яті або виступав партнером. Серед них – проєкти «Стерті з лиця землі», «Наш Маріуполь», «Свідчення про війну. Городнянська та Чернігівська громади».

«Проєкт «Стерті з лиця землі» розповідає про українські міста і села, що справді вщент були знищені російськими окупантами. Зараз планується експонування цієї виставки у країнах Європи. За підтримки Світового конгресу українців та діаспори здійснюється переклад матеріалів проєкту іноземними мовами. І на сьогодні уже є переклади англійською і польською мовами, здійснюється переклад на іспанську. Виставка невдовзі буде експонуватися в Черкасах, а згодом в інших регіонах України і за кордоном», – повідомив в.о. голови УІНП.

За його словами, в Європі уже експонується інший виставковий проєкт «Свідчення про війну. Городнянська та Чернігівська громади», матеріали якого перекладені англійською.

Книги Виставка Війна УІНП Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *