ЄС виділив €50 мільйонів для підтримки 150 українських медіа

ЄС виділив €50 мільйонів для підтримки 150 українських медіа 16.05.2024 19:50 Укрінформ Європейський Союз підтримує українські ЗМІ як на національному, так і на регіональному рівнях. Загалом виділено вже 50 мільйонів євро для медіа.

Про це під час Х Львівського медіафоруму сказав заступник голови представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Робота журналістів є надзвичайно важливою. Завдяки їм ми знаємо, що коїть Росія зараз в Україні. В ЄС ми розуміємо, що тут дуже великий громадський простір і різноманіття медіа, але неможливість отримувати доходи від реклами ставить під загрозу роботу журналістів. Саме тому українські ЗМІ зараз дуже залежать від донорської допомоги, щоб мати можливість продовжувати свою роботу. Ми будемо підтримувати ті медіа, які розповідають правду. Ми вже виділили 50 млн євро для підтримки 150-ти різних медіа національного та регіонального рівня та, зокрема, на сектор захисту журналістів в Україні», – зазначив Дюфло.

Він також додав, що Україна піднялася на 18 позицій в індексі «Репортери без кордонів» та досягла гарних результатів довіри серед світових ЗМІ. ЄС радіє успіхам процесів діджиталізації громадського мовника та дотриманню журналістських стандартів.

«Для Європейського Союзу є дуже важливою свобода слова та розвиток незалежних медіа – це основи демократії. Дезінформація – це наш спільний виклик. Ці медіа чинять опір дезінформації, і їх потрібно захищати, бо це дуже велике досягнення і передумова, коли ми говоримо про набуття членства України в ЄС», – додав дипломат.

Як повідомляв Укрінформ, Х Львівський медіафорум об'єднав представників ЗМІ із 36 країн. Фокусна тема X LMF — "Мова для порозуміння: шукати сенси в поляризованому світі". Подія триватиме у Львові впродовж 16-18 травня.

Євросоюз Україна ЗМІ Гроші

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *