У Сеулі триває виставка, на якій представлені понад 250 малюнків українських дітей

У Сеулі триває виставка, на якій представлені понад 250 малюнків українських дітей Фото, відео 21.05.2024 18:20 Укрінформ В Республіці Корея протягом травня у місцевому комплексі Чонгваде триває виставка «Діти, які малюють надію», на якій представлені понад 250 малюнків українських дітей.

Як передає Укрінформ, про це дружина Президента Олена Зеленська повідомила у Фейсбуці.

«Що малюють зараз, під час повномасштабного ворожого вторгнення, українські діти? Ведмедика на тлі розбитого російськими ракетами міста, свій зруйнований дім та ігровий майданчик, потемніле від диму згарищ небо… Але разом з тим – поля квітів, які цвітуть попри вибухи, і птахів, які все одно летять. Зустріч із рідним захисником, який повернувся живим та неушкодженим», – зазначила Зеленська.

За її словами, понад 250 малюнків українських дітей побачать жителі корейської столиці, Сеула, відвідавши протягом травня місцевий комплекс Чонгваде. Там працює виставка «Діти, які малюють надію». Вона містить роботи з чотирьох дитячих мистецьких проєктів України: «Art Armor Kids», «Mom, I see war», «For God I create the best», «Future for Ukraine».

«Ідея виставки народилася, коли Президент і перша леді Республіки Корея відвідали Київ торік у липні. І саме під час зустрічі з першою леді ми почали обговорювати втілення цього чудового проєкту. Тоді наші гості мали нагоду побачити, як живуть українці й зокрема діти – зі щоденною, щохвилинною загрозою загинути від російської ракети. Але якщо дорослі часто стримують свої емоції, то діти щиро виражають те, що відчувають», – розповіла Зеленська.

Вона зауважила, що обставини появи цих робіт драматичні – деякі були створені в бомбосховищі при світлі ліхтарика. Деякі – в очікуванні з фронту батьків, які захищають країну. Інші ж – у лікарні, після поранень. Хтось із маленьких авторів пережив окупацію, евакуацію, хтось – втрату дому та близьких. І всі юні художники втратили нормальне дитинство.

«Але головна емоція, яку ви точно відчуєте, переглянувши роботи, – все-таки не страх, а надія. Немає нічого непереборнішого за дитячу надію. Бо діти щиро покладаються на справедливість світу, на нас, дорослих, на те, що зло буде зупинене, добро зрештою переможе, а тато й мама повернуться живими», – наголосила Зеленська.

Вона подякувала першій леді Кім Кон Хі, Міністерству культури, спорту та туризму Республіки Корея, фундації Чонгваде, а також Міністерству культури та інформаційної політики України, нашому Посольству в Республіці Корея Посольство України в Республіці Корея та всім причетним за те, що «дали сьогодні слово українським дітям, їхнім почуттям і надіям».

«Дуже хочу, щоб ці дитячі надії справдилися. Щоб ми, дорослі планети, виправдали їхнє сподівання на справедливий мир і повернули їм безпечне дитинство. Бо всі діти світу мають лише одне дитинство – і воно має бути щасливим», – підсумувала Зеленська.

Як повідомляв Укрінформ, у приміщенні посольства України в Сеулі провели для дітей з української громади творчий майстер-клас із декорування великодніх яєць.

Фото: Олена Зеленська / Телеграм

Діти Корея Виставка Олена Зеленська

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *