У російському полоні перебувають 32 представники українських медіа – МКІП

У російському полоні перебувають 32 представники українських медіа – МКІП 04.05.2024 13:07 Укрінформ У російському полоні перебувають 32 представники українських медіа, зараз ведуться переговори про їхнє якнайшвидше повернення.

Як передає Укрінформ, про це т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв поінформував під час поїздки у Запорізьку область, повідомляє пресслужба МКІП.

У межах поїздки Карандєєв зустрівся з представниками місцевих медіа. Темою зустрічі також була підтримка регіональних ЗМІ та повернення полонених медійників.

«Відродження України починається з регіонів. Тому ми маємо вже зараз розпочати ці процеси, зокрема, залучаючи тих, хто транслюватиме це відродження, трактуватиме зміну і докладатиметься до формування критичного мислення у суспільства», – зауважив він.

Карандєєв зазначив, що МКІП вже готує бюджетну декларацію на наступний рік, де буде серйозний акцент на фінансовій підтримці регіональних медіа, зокрема друкованих.

Також т. в. о. міністра прокоментував питання діяльності каналів Телеграм та ТікТок. За його словами, наразі нараховано близько 350 ворожих Телеграм-каналів, при цьому вже кілька десятків із них заблоковані.

Крім того, під час зустрічі порушили питання полонених журналістів. Зокрема Карандєєв поінформував, що, за даними МКІП, у полоні перебувають 32 представники медіа. Він підкреслив, що зараз ведуться переговори щодо їхнього якнайшвидшого повернення.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада ухвалила звернення до міжнародних інституцій, парламентів та урядів іноземних держав, міжнародних неурядових організацій активізувати зусилля задля звільнення та повернення всіх полонених та незаконно утримуваних громадян України, передусім українських журналістів.

Фото: МКІП

Журналіст Полонені Карандєєв

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *