У Рівному відкрили виставку світлин «Українська медицина воєн»

У Рівному відкрили виставку світлин «Українська медицина воєн» Фото 01.02.2024 14:15 Укрінформ У Рівному відкрили фотовиставку «Українська медицина воєн», це понад 20 унікальних світлин, які ілюструють розвиток воєнної медицини, починаючи від Першої світової війни до сучасних репортажних фотографій.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила Рівненська ОВА.

«Вперше у Рівному відбулося відкриття фотовиставки «Українська медицина воєн», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, це понад 20 унікальних світлин, які ілюструють розвиток воєнної медицини, починаючи від Першої світової війни до сучасних репортажних фотографій 2014-2015 років та 2022-2023 років. Автором більшості сучасних фото є полковник ЗСУ, військовий журналіст, фотограф Тарас Грень.

У Рівному відкрили фотовиставку «Українська медицина воєн» / Фото: Управління культури і туризму Рівненської ОДА

Проєкт «Українська медицина воєн» відбувся в межах співпраці Українського фотографічного товариства (УФОТО), Львівського фотомузею, Музею історії медицини Галичини ім. Мар’яна Панчишина, Львівського військово-медичного клінічного центру, Медичного центру NOVO, приватних колекціонерів.

Виставка експонуватиметься в обласній бібліотеці впродовж місяця.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві відкрили фотовиставку робіт загиблого військового та автора збірки «Вірші з бійниці» Максима «Далі» Кривцова.

Медицина Рівне Війна Фотовиставка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *