У Польщі затримали п’ятьох українців – допомагали перевозити нелегалів через кордон

У Польщі затримали п’ятьох українців – допомагали перевозити нелегалів через кордон 25.03.2024 20:33 Укрінформ Польські прикордонники впродовж трьох днів, 22-24 березня, затримали 10 кур’єрів, зокрема п’ятьох громадян України, які сприяли нелегальним мігрантам у перетині білорусько-польського кордону.

Про це повідомляє Прикордонна служба Польщі, передає Укрінформ.

Так, у п’ятницю, 22 березня, було затримано громадянина України, який намагався перевезти нелегалів, що незаконно перетнули білорусько-польський кордон.

Наступного дня затримано чотирьох кур’єрів – громадян України, Грузії та двох турків. Вони намагалися перевезти з польсько-білоруського кордону до Німеччини нелегальних мігрантів.

У неділю, 24 березня, затримано п’ятьох кур’єрів, серед яких троє громадян України, а також громадянин Киргизстану і громадянин Молдови. Вони приїхали автомобілями, аби забрати нелегальних мігрантів і перевезти їх далі на Захід.

Як зазначається, кур’єрам загрожує тюремне ув’язнення до восьми років. Від початку року у Підляському відділі Прикордонної служби Польщі, зокрема, затримано 44 кур’єрів за спроби допомоги нелегалам потрапити до Європи з польсько-білоруського кордону.

За інформацією польських прикордонників, упродовж 22-24 березня на кордоні з Білоруссю зафіксовано 444 спроби нелегального перетину кордону.

Як повідомлялося, Польща планує ущільнити загородження на кордоні з Білоруссю.

Фото: Shutterstock

Білорусь Мігранти Польща Україна Кордон

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *