У парламенті Молдови відкрилася виставка малюнків дітей з України, присвячена миру

У парламенті Молдови відкрилася виставка малюнків дітей з України, присвячена миру Відео 05.02.2024 01:37 Укрінформ У парламенті Молдови відкрилася виставка дитячих малюнків «Формула миру у творчості дітей України та світу».

Про це повідомляє NewsMaker з посиланням на пресслужбу законодавчого органу Молдови, передає Укрінформ.

Загалом на виставці представлено близько 200 малюнків дітей з України та Молдови від чотирьох до 18 років із художніх шкіл та центрів для біженців.

Відкриття виставки відвідали голова молдовського парламенту Ігор Гросу, посол України у Молдові Марк Шевченко, а також депутати, чиновники, учні та вчителі художніх шкіл та центрів біженців у Молдові.

«Хто, окрім дітей, може передати нам щирі, глибокі послання, яких ми, дорослі, іноді не помічаємо. Упевнений, якось дуже скоро, ми всі повернемося до того, чого так хочемо: до миру, спокою, процвітання, щоб ці діти могли жити і стати тими, ким вони хочуть бути», — сказав Гросу.

Виставка відбувається за підтримки благодійного фонду «Львівська дитяча галерея» з України, Міжнародного жіночого клубу Молдови та посольства України у Молдові. Вона триватиме до кінця лютого.

Як повідомляв Укрінформ, в Одеському музеї західного та східного мистецтва 3 лютого відкрилася виставка робіт фотохудожника Дениса Кривого, який загинув у травні минулого року у Бахмуті.

Фото: parlament.md

Діти Молдова Україна Виставка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *