У Німеччині померли двоє постраждалих в аварії на Надвірнянському нафтопроводі

У Німеччині померли двоє постраждалих в аварії на Надвірнянському нафтопроводі 11.10.2023 13:30 Укрінформ Двоє постраждалих через аварію на Надвірнянському нафтопроводі на Івано-Франківщині, яких перевезли на лікування до Німеччини, померли.

Про це у Телеграмі повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, передає Укрінформ.

«Сумні новини з Німеччини, куди було відправлено на лікування 4 постраждалих унаслідок пожежі у Надвірнянському районі, що сталась через витік нафтопродукту. Двоє дорослих – чоловік 35 років й жінка 39 років, – за життя яких спершу боролись прикарпатські медики, а відтак провідні німецькі фахівці, не вижили. Цієї ночі їх не стало…», – поінформувала Онищук.

За її даними, нині в Німеччині перебувають ще двоє хлопчиків з тяжкими опіковими травмами.

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович повідомив, що у громаді також померла дружина постраждалого під час аварії на нафтопроводі, у якої не витримало серце. Її чоловіка сьогодні відправили з Львівського опікового центру на лікування та реабілітацію у Фінляндію.

Нині вирішують питання доставки тіл жителів села Стримба з Німеччини у Надвірнянську громаду.

«Надвірнянська міська рада оголосила у середу, четвер та п’ятницю дні жалоби», – додав Андрійович.

Як повідомлялося, 30 вересня у Надвірнянському районі Івано-Франківської області поблизу села Стримба стався порив нафтопроводу. Тоді постраждали дев’ятеро людей, з них п’ятьох госпіталізували, зокрема двох дітей. В обох хлопчиків 8 і 11 років площа опіків тіла – понад 70% і вкрай важкий опіковий шок. Чотирьох постраждалих відправили на лікування до Німеччини.

За фактом пошкодження нафтопродуктопроводу, яке спричинило нещасні випадки з людьми, призвело до пожежі, значного забруднення довкілля та інших тяжких наслідків, поліція відкрила кримінальне провадження.

Аварія Німеччина Прикарпаття Нафтопровід

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *