У Нацгвардії роз’яснили алгоритм переведення бійців до іншої частини через Армію+

У Нацгвардії роз'яснили алгоритм переведення бійців до іншої частини через Армію+ Ексклюзив 16.12.2024 20:07 Укрінформ Відтепер військовослужбовці Національної гвардії можуть користуватися функціями «Армія+», зокрема подавати електронні рапорти на зміну місця служби, а також проходити навчальні курси та брати участь в опитуваннях.

Про це у коментарі Укрінформу сказав прессекретар Національної гвардії Руслан Музичук.

Він нагадав, що застосунок вже зарекомендував себе як важливий цифровий інструмент, зокрема для переведень між підрозділами: понад 3 600 військовослужбовців ЗСУ отримали погодження своїх рапортів щодо зміни місця служби.

Музичук констатував, що переведення військового із однієї частину в іншу – досить складний процес, а цифровізація покликана його значно пришвидшити.

Як пояснив речник, для того, щоб подати запит про переведення, авторизувавшись у додатку «Армія+» (через BankID або Дія), військовослужбовець Національної гвардії у ньому створює відповідний рапорт, до якого має додати копію документа, що підтверджує проходження військової служби, рекомендаційний лист, завірений командиром військової частини, у яку він має бажання отримати переведення, погодження командири військової частини, у якій нараз проходить службу, висновок ВЛК (якщо йдеться про переведення за станом здоров’я) та надає згоду на обробку персональних даних.

Рапорт з відповідними документами опрацьовується та проходить перевірку протягом 72 годин із моменту його надходження. А після опрацювання рапорту у додатку військовослужбовець бачитиме відповідь. Робота кадрових органів, перевірка і погодження в цей час спрямована на опрацювання цих документів без необхідності для військовослужбовця самостійно проходити ці кроки, підкреслив Музичук.

За результатами перевірки кадровий орган НГУ в межах строку для проведення перевірки повідомляє військовослужбовцю засобами порталу “Армія+” про погодження або про відмову у погодженні рапорту із зазначенням підстав для відмови. За відсутності підстав для відмови у переміщенні він готує проєкт наказу на переміщення з доданими до нього документами і передає їх командувачу НГУ на підписання. Такий наказ має бути підписаний протягом 24 годин після завершення перевірки.

Після цього інформацію про підписання наказу на переміщення військовослужбовця кадровий орган доводить до відома військовослужбовця засобами порталу “Армія+” протягом 24 годин після підписання наказу, зазначив прессекретар Нацгвардії.

«Що важливо – рапорт створюється за 15-20 хвилин, покрокові підказки допоможуть уникнути помилок. Він у додатку, тож не загубиться, а застосунок сповіщатиме про кожну зміну його статусу», – підкреслив він.

При цьому він звернув увагу, що наразі військовослужбовцям НГУ є змога переводитись лише між підрозділами НГУ. Сама робота над підтримкою сервісу і ефективності його роботи активно триватиме, додав речник.

Він нагадав, що запровадження цього сервісу стало можливим завдяки співпраці Міністерства оборони, МВС та Генштабу, які забезпечили інтеграцію державних електронних ресурсів.

«Тож Міноборони послідовно масштабує цифрові рішення на всі Сили оборони України. Зараз – на першому етапі – для воїнів Нацгвардії відкриті переведення всередині Нацгвардії, але є завдання додати можливість також переведень між підрозділами Збройних сил України та Нацгвардії», – підсумував Музичук.

Як повідомляв Укрінформ, застосунок «Армія+» запустили на початку серпня. Із 15 листопада у ньому запрацювала функція подачі рапорту на зміну місця служби в ЗСУ. Станом на 15 грудня вже ухвалено 3607 позитивних рішень щодо переведень воїнів Збройних сил України.

Після запровадження цієї функції для Нацгвардії в Армію+ будуть додані ще підрозділи прикордонників.

 Фото: АрміяІnform 

Нацгвардія Військові Цифровізація Застосунок «Армія+»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *