У МОУ пояснили, чому застосунок «Резерв+» може видавати некоректні дані й помилки

У МОУ пояснили, чому застосунок «Резерв+» може видавати некоректні дані й помилки 21.05.2024 01:36 Укрінформ Військовослужбовцям не потрібно оновлювати дані щодо себе – вони не стоять на військовому обліку, тож не можуть порушувати правила обліку.

Про це у Фейсбуці поінформувала заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко, відповідаючи на питання, що робити військовослужбовцям, які мають статус "в розшуку" у застосунку "Резерв+" і чому так сталося, передає Укрінформ.

"Якщо ви все ж завантажили застосунок і побачили статус "в розшуку", це означає, що ТЦК не встиг оцифрувати ваші дані. Ви або ж найближчі члени родини можуть звернутися до територіального центру і надати необхідні документи — паспорт, податковий номер, військовий квиток та довідку про зачислення на військову службу", – зазначила вона.

За її словами, у деяких країнах цей застосунок ще може бути недоступним: "маркетам треба декілька днів на обробку будь-яких змін".

"Команда вирішує це питання. У найближчі дні застосунок буде доступним, як на Android, так і на iOS. І всі встигнуть оновити дані до 16 липня", – запевнила заступниця глави Міноборони.

Черногоренко заявила, що невійськовозобов'язаним жінкам не потрібно завантажувати "Резерв+".

Вона закликала усіх, хто не є військовозобов'язаними, призовниками та резервістами, не завантажувати цей застосунок.

"Ми розуміємо, що зараз є величезна цікавість до продукту. Але кількість запитів на авторизацію є рекордною. Тому це може спричиняти зайве навантаження на сервери та збої", – йдеться у її дописі.

За її словами, цей застосунок забезпечує прозорість та відкритість щодо даних, які знає про особу держава і які містяться в реєстрі "Оберіг".

"Помилки — наслідок людського фактору. Таке періодично трапляється, коли інформація з паперових карток вручну переноситься до реєстру. Рекомендуємо звернутися до ТЦК, у якому ви стоїте на обліку, щоб виправити помилки", – зазначила заступниця міністра оборони.

Черногоренко порекомендувала громадянам у разі питань щодо роботи сервісу звертатися до їхньої служби підтримки.

Станом на 18.30 20 травня в застосунку "Резерв+" уточнили свої дані 623 тисячі військовозобов’язаних, призовників та резервістів .

Міноборони Мобілізація Застосунок «Резерв+»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *