У Молдові створять підрозділи для інтеграції українських біженців

У Молдові створять підрозділи для інтеграції українських біженців 06.02.2024 05:28 Укрінформ У меріях 14 населених пунктів Молдови почнуть працювати фахівці, відповідальні за соціальну інтеграцію біженців з України.

Про це повідомляє NewsMaker, передає Укрінформ

"Нові співробітники працюватимуть у 14 населених пунктах, які входять до ініціативи "Мери за зростання" (M4EG), що фінансується ЄС і ПРООН ", – заявили у пресслужбі делегації ЄС у Молдові. ️

Зазначається, що згодом Конгрес місцевої влади Молдови розробить рекомендації, як створювати такі підрозділи в інших населених пунктах.

За даними Управління верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR), від початку війни Молдова прийняла понад 958 тис. українців. Зараз у республіці перебувають 113 тис. громадян України.

Окрім того, понад 200 українських підприємців, які отримали статус біженців, зареєстрували свої компанії в Молдові.

Як інформує Нацагентство зайнятості населення Молдови, з березня 2022 року роботу в країні отримали 1292 громадян України. Більшість працюють у Кишиневі (988).

Нагадаємо, у прикордонному селі Паланка в Молдові в січні припинив роботу тимчасовий центр кризового реагування, де розміщували біженців з України.

Фото: ДПСУ, Фейсбук

Молдова Україна Біженці

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *