У Мінсоцполітики створили дашборд із переліком протезних підприємств

У Мінсоцполітики створили дашборд із переліком протезних підприємств 09.10.2023 12:31 Укрінформ У Міністерстві соціальної політики підготували дашборд з інформацією про виробників допоміжних засобів реабілітації.

Про це повідомила міністр соціальної політики Оксана Жолнович у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«На сайті Мінсоцполітики з'явився новий дашборд з переліком протезних підприємств та інших виробників допоміжних засобів реабілітації. Усі, кому потрібен протез, за допомогою цього інструменту можуть у зручному форматі отримати інформацію про розташування підприємств та їх контактні дані», – йдеться в повідомленні.

Крім того, новий інструмент дозволить фільтрувати інформацію за регіоном, районом чи громадою. А також, обираючи протезне підприємство, можна онлайн перевірити його завантаженість. Ця інформація дозволить зрозуміти, чи доведеться чекати у черзі на протезування.

Міністр також нагадала, що для отримання протеза не потрібно чекати встановлення інвалідності, збирати гроші чи їхати за кордон: держава забезпечує протезом кожного, хто його потребує.

Як повідомлялося, з 13 вересня в Урядовому контактному центрі запрацювала «гаряча лінія» з питань реабілітації та протезування військовослужбовців. Щоб оперативно отримати інформацію та консультацію, можна телефонувати за номером 1545, після чого обрати в голосовому меню кнопку «4». Дзвінки приймаються щодня з 8:00 до 20:00.

Фото: Мінсоцполітики

Мінсоцполітики Протезування

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *