У Львові обговорили проблеми й перспективи формування ветеранської політики – МКІП

У Львові обговорили проблеми й перспективи формування ветеранської політики – МКІП Фото 17.04.2024 11:48 Укрінформ У Львові обговорили проблеми і перспективи формування ветеранської політики.

Про це йшлося під час круглого столу у Львові “Реалізація комплексного підходу до внутрішньої політики у ветеранській сфері: проблеми та перспективи”, передає Укрінформ із посиланням на Міністерство культури та інформаційної політики. 

“Обговорення стосувалось синергії ветеранської політики та культурних цінностей, проблем і перспектив формування ветеранської політики, формування інституту помічників ветерана, зокрема в громадах Львівської області, медичного і психологічного супроводу ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей”, – ідеться у повідомленні. 

У заході взяли участь директор Центру ветеранського розвитку Національного університету “Львівська політехніка” Тетяна Шаповалова, ректор “Львівської політехніки” Юрій Бобало, голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. 

"Наші воїни, які повертаються додому, часто зіштовхуються з різними викликами сьогодення. Наше завдання – створити комфортні умови для кожного. Це означає забезпечення доступу для захисників до якісної психологічної підтримки, культури, навчання та професійної підготовки, а також забезпечення робочими місцями”, – заявила начальниця відділу політики безбар’єрності, гендерної рівності та ментального здоров’я МКІП Леся Хемраєва.

Також вона закликала до співпраці, аби кожен захисник мав можливість відчути підтримку та визнання, на які вони заслуговують.

Заступник міністра у справах ветеранів Руслан Приходько повідомив про проєкт Закону “Про внесення змін до Закону України “Про засади внутрішньої і зовнішньої політики” та інших нормативно-правових актів державної політики у ветеранській сфері. Ці документи спрямовані на формування комплексного підходу до внутрішньої політики у ветеранській сфері.

Крім того, учасники обговорили особливості формування політики пам’яті і впровадження уніфікованої системи вшанування пам’яті полеглих героїв новітньої російсько-української війни на досвіді Стрийської районної державної адміністрації.

Як повідомляв Укрінформ, т.в.о. міністра у справах ветеранів Олександр Порхун заявив, що ветеранська політика в Україні потребує кардинальних змін.

Фото: МКІП

Львів Ветерани війни МКІП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *