У Києві відкрили виставку про силу та стійкість дітей під час війни

У Києві відкрили виставку про силу та стійкість дітей під час війни Фото 22.02.2024 20:14 Укрінформ Дитячий фонд ООН відкрив у Києві виставку “Ательє мрій”, присвячену силі та стійкості українських дітей в умовах війни.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, на два тижні Національний центр “Український дім" стане простором, де відвідувачі зможуть побачити роботи більш ніж 150 дітей, створені у співпраці з відомими українськими художниками, які відображають їхні емоції та переживання.

Виставка розпочинається з інсталяції “Цвіт дитинства” заввишки 24 метри. Вона складається із 12 тисяч квітів, що на мотузках звисають зі стелі холу «Українського дому». Художники вручну вирізали всі квіти з малюнків дітей для інсталяції.

“Мільйони дітей, які постраждали внаслідок війни, не зламалися. Війна зробила їх стійкішими… Попри жахіття війни багато дітей знайшли можливість відволіктися мистецтвом і творчістю, навчилися співати, танцювати, малювати та підтримувати одне одного”, – зазначив на відкритті голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде.

У Києві відкрили виставку про силу та стійкість дітей під час війни / Фото: Тарасов Володимир. Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *